Sužinokite, kaip pasiekti pačius moderniausius „balayage“ rezultatus ir kaip pasiūlyti naują Illuminage paslaugą. Illuminage yra naujausia tendencija, kai suteikiama žvilganti plaukų išvaizda ir yra natūraliai susimaišę atspalvių gylis ir tonas.

Wella ambasadorė Andrea Hecker parodys jums savo versiją, kaip priversti plaukus švytėti naudojant tradicinį dažymą laisvųrankų technika ir tonizavimo paslaugą „Illumina Blonde“. Puiki illuminage technika parodanti, kur dėti spalvas, kaip sukurti sklandžius perėjimus ir kaip tonuoti galutinį rezultatą.

Formulės:

ILLUMINA COLOR + „Welloxon Perfect“
A: 30 g „Blondor Freelights“ + 45 g 9% + 3 ml „Wellaplex“
B: Glossing: 20 g 6/19 + 20 g 7/81 + 40 g INVIGO Post Service Treatment + 40 g 1,9%
C: Blond tonavimas: 40 g 10/36 + 20 g 9/19 + 120 g 1,9%

Nauji skaidrūs lakštai atskyrimui, papildomas lengvumas ir matomas valdymas.

1 žingsnis
Pradedant perimetrine plaukų linija, naudokite formulę A ir pluknsnelės metodu, tepkite link šaknų sričių ir tokiu būdu sukurkite daugiau lengvumo ilgio ir galų atžvilgiu. Viršutinėje viršugalvio dalyje tęskite tą patį plunksnelių tepimo metodą, bet toliau nuo šaknų.

2 žingsnis.
Sukurkite individualią tonavimo formulę, pavyzdžiui, B formulę, ir užtepkite pirmuosius 7 cm šaknies srityje, po to C ormulę naudokite plaukų ilgiui ir galams. Norėdami išlaikyti lengvumą, perimetre naudokite C formulę nuo šaknų iki galų. Išlaikykite 15 minučių, nuplaukite šampūnu ir po to naudokite „ColorMotion +“ „Express Post Treatment“.

 

Informacijos šaltinis: Wella Professionals Lietuva