Tarptautinė akademija Vinokurov&friends pristato kūrybinį plaukų stilistų – Robertas Sakakauskas ir Sergey Maslov duetą, kuris startuos su autorine, įdomia dviejų dienų seminaro programa ”Re-styling”.

Kirpėjų industrijos gyvenime keičiasi įvairios plaukų spalvų,plaukų kirpimų transformacijos, todėl šis seminaras jums mieli kolegos atvers kelius į naujus kirpimų bei plaukų dažymų sprendimus. Jūs matysite įvairių kirpimų formų sumiksavimą, galimas variacijas ir įvairius sprendimus. Nauji pasiūlyti kirpimų variantai pagelbės jums dirbant salone. Dažymų ir kirpimų pateiktys, atskleis naujas dar nematytas formas, kurios palengvins jūsų darbą su klientais.

Klientų noras būti išskirtiniu davė temą šiam seminarui ir tai ką mes galime jums pademonstruoti, bus išties naujas požiūris, sako kūrybinio dueto plaukų stilistai, Robertas ir Sergey.
Šis dviejų dienų kursas “Re-styling” padės kiekvienam įsisavinti naują požiūrį į formą, tekstūrą, spalvą! Jūs įgysite žinias kurias taikysite jau kaip dizaineris kurdamas naują kūrinį. Be abejo mada nestovi vietoje – tad, atėję į šį seminarą susipažinsite ir su naujausiomis pasaulio šukuosenų tendencijomis, sužinosite kaip gimsta nauja mados kryptis, bei formos ir spalvos.

Pirmos dienos programa 2018.11.08.
11.00-13.30 val. prezentacija ir šio dviejų dienų kurso, filosofija. Po išsamios informacijos pateikimo, meistrai atliks po kelis kirpimus modeliams su iš anksto paruoštais dažymais.
Visas dažymų schemas jums nubraižys ir išsamiai paaiškins seminaro lektoriai.
13.30-14.00 val. kavos pertraukėlė
14.00-16.30 val. po kavos pertraukėlės, antroje seminaro dalyje jūs matysite pilną plaukų dažymą. Kaip tai daroma ,kokiomis technikomis naudojasi meistrai ,jūs galėsite stebėti vietoje. Kiekvienas meistras atliks po keleta įvairių moteriškų kirpimų variantų, kurie bus išryškinti įvairiomis, madingomis dažymų technologijomis.

Pirmos dienos dalyviams bus įteikiami seminaro sertifikatai.
Kaina pirmos seminaro dienos ,”Kigsa” nariams – 65 eu, kitiems – 80 eu.

Antros dienos programa, 2018.11.09.
10.00 -13.00 val.  šio mokymo kurso prezentacija, filosofoja bei pademonstruoti du moteriški kirpimai (plaukų dažymai bus atlikti iš anksto).
13.30-14.00 val. kavos pertraukėlė
14.00-17.00 val. praktinė plaukų kirpimų dalis ant manekeno galvos.

Antros dienos seminaro kaina “Kigsa” nariams – 120 eu, kitiems – 140 eu.

Perkantys į abi kurso dienas gauna spec. kainą “Kigsa” nariams – 150 eu, kitiems – 170 eu.
Sertifikatai bus išduodami ir už pirmą ir už antrą seminaro dienas.

Registracija jau prasidėjo!

Informacijos šaltinis: Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija (www.kigsa.lt)