Maloniai kviečiame plaukų koloristus-profesionalus į laisvas dirbtuves!

Nenumaldomas meistro noras kurti spalvas, ieškoti sprendimų, rūpintis mylimais klientais sulaukė KAARAL LIETUVA kreatyvinės komandos palaikymo ir pritarimo!

Kviečiame į nuotaikingas ir laisvas dirbtuves su profesionaliais beamonjakiais BACO SOFT linijos plaukų dažais ir produktais (KAARAL, Italija).

Dirbtuvių šeimininkės: 10 metų patirtį turinti meistrė, profesionali plaukų stilistė ir dizainerė, TV šou kūrybinių komandų narė, 2016 m. parodos “Mūsų Vestuvės 2016” konkurso NUOTAKOS ŠUKUOSENA I-os vietos nugalėtoja, daugelio konkursų dalyvė, finalininkė bei laureatė, individualių šukuosenų modeliavimo dėstytoja, koloristė – MARGARITA SOKOLOVSKAJA ir KAARAL LIETUVA komanda.

Renginio metu bandysime beamonjakių BACO Soft dažų paletės galimybes, atskleisime tonerių paslaptis ir praktinį naudojimą, patarsime ir išsiaiškinsime rūpimus darbinius klausimus.

Dalyviai kviečiame pasiraitoti rankoves ir praktiškai įsilieti į laisvo formato renginio dinamiką, bandyti, kurti, stengtis ir, žinoma, atrasti.

Dažais ir medžiagomis aprūpina KAARAL LIETUVA.

Leidžiama filmuoti, fotografuoti.

Dalyviams išduodami sertifikatai.

Kaina: EUR 10,00.

Vieta: Master-Class studija, Sėlių g. 10, Žvėrynas, Vilnius.                                                                                    

Data: 2018.05.23 (trečiadienis), trukmė 10-18 val.

Informacijos šaltinis: KARAL TRADING UAB (www.kaaral.lt)