Wella Destination 2018 Malta renginys – kupinas energingų šou pasirodymų, įspūdingų Look&Learn seminarų ir aukščiausios klasės edukacinių programų, kuriose dalyvauja apdovanojimus pelnę meistrai ir grožio industrijos atstovai. Kartu mes Stebime.Mokomės.Mylime, įkvėpdami, motyvuodami ir augindami kirpėjus. Paminėti šią patirtį, Wella Professionals sukvietė klientus į vieną gražiausių salų – Maltą. Sala garsi ne tik savo turtinga istorija, nuostabiu kraštovaizdžiu ir šiltu klimatu, Malta taip pat populiari vieta tarptautinių kino filmų gamybai. Virš 100 populiarių filmų nufilmuoti šioje saloje, kurių tarpe „Da Vinci Code“, „Gladiator“, Assassins Creed“ ir daugelis kitų.

Renginio programoje, kuris vyko 6 dienas, surengta 10 ypatingų šou pasirodymų, Gala pobūvis ir dūzgės, kuriose dalyvavo net 1000 dalyvių iš 28 šalių. Pasirodymus surengė 4 Tarptautiniai meistrai, 5 regioniniai grožio srities atstovai, 6 geriausi Maltos grožio srities meistrai ir virš 70 modelių!

Organizatoriai pateikė daugybę staigmenų, susirinkę į renginį galėjo pirmieji išvysti naujuosius Koleston Perfect ME+ plaukų dažų atspalvius ir sudalyvauti OPI „Come &Play” Nail Bar’o, “Instameets Social Media” prezentacijose.