KIGSA 10-tojo jubiliejinio gimtadienio šventiniai renginiai!

KIGSA asociacijos narės, profesionalios, žavios, gabios ir kreatyvios Inga Bagdonaite-Balevičienė ir Aušra Vitkuvienė balandžio 5-tą dieną ,”Litexpo” parodų centre “Pelenės” parodos metu, 5-toje salėje, pagrindinėje renginių scenoje 13.45-14.45 val. pademonstruos naująją savo plaukų madingų dažymų koekciją “Living Coral“.
Visų laukiame ir kviečiame į pagrindinę salę 5 pamatyti nerealiai spalvotą naują kolekciją! Bus daug siurprizų, atvykite – nesigailėsite, laukia kreatyvusis duetas “Aušra & Inga“!

Nepaprastoji talentingoji trijulė – trys profesionalūs kirpėjai, asociacijos nariai Jūratė Krištaponienė, Lidija Ivanovė ir šaunusis Simonas Žilinskas jums mielieji pristatys savo naują vyriškų kirpimų kolekciją “Only you“! Tai naujas požiūris į vyriškų plaukų kirpimų madą,į jų priežiūrą, kas dabar “ant bangos” ir kodėl? Ar vis dar madingos barzdos, kaip nešioti plaukus, dažyti ar ne, ką daryti, kad visada atrodytumėte madingi? Štai į šituos klausimus jums atsakys mūsų komanda ir jus supažindins su savo naująja vyriškų kirpimų kolekcija.

Visi trys tituluoti meistrai yra dalyvavę ne viename prestižiniame čempionate ne tik mūsų šalyje bet ir užsienyje. Su profesionalais susitikti kviečiame į parodų centrą “Litexpo” parodos “Pelenė” metu 2019 m. balandžio mėn.5d. 14.15 – 14.45.

Beauty Guru” komanda – plaukų stilistė Jolita Zujienė ir vizažistė Vilija Šeputienė tarptautinėje grožio industrijos parodoje Pelenė 2019 pristatys unikalų projektą “Trys moterų kartos nuo kasdienybės iki vakaro karalienės“. Visos moterys gali atrodyti nepakartojamai nepaisant amžiaus. Tačiau kiekvienos svajonė spinduliuoti grožį ne tik švetės metu, bet ir tuo mėgautis kievieną dieną. “Beauty Guru” komanda yra paruošusi unikalius įvaizdžio receptus kiekvienai parenkant tinkamus prieskonius, atspalvius ar puoselėjimo
metodus. Nepraleiskite unikaulaus projekto pristatymo grožio parodos metu “Pelenė 2019” 2019.05.06 pagrindinėje salėje nr. 5 renginių zonos scenoje 15.00-15.30 val. Kviečiame jus visus atvykti į parodą ir laukiame gausaus būrio norinčių pamatyti originalų performansą su KIGSA asociacijos narėmis, profesionaliomis įvaizdžio kūrėjomis!

Naujienos! Karščiausi nauji nuotakos makiažai su viena žymiausių vedančiųjų vizažo profesionalių, lektore, trenere, atestuota OMC vizažo teisėja Birute Pajediene. Grožio parodos metu “Pelenė 2019” 2019.05.06 pagrindinėje salėje nr. 5 renginių zonos scenoje 15.35-16.00 val. Lektorė pademonstruos nuotakos makiažą su pagrindiniais MUST HAVE “MaqPro Paris” produktais.

Tad lauksime jūsų 2019.04.06.
Vieta: “Litexpo” parodų centras /5-toje pagrindinėje salėje, renginių zonoje .
Laikas: 13.45-16.00 val.

Atvykite į parodą, į pagrindinę salę nr. 5. renginių zoną ir praleiskite naudingai bei smagiai popietę su geriausiais iš geriausių!

Informacijos šaltinis: Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija (www.kigsa.lt)