Dėmesio mieli kolegos, vakarų Lietuvos meistrai !

2020.08.03 antrą kartą ,Vakarų Lietuvos mieste, Tauragėje , “Kigsa” drauge su Dalia Gečienė ir Margarita Sajeta-Vasilko, šios idėjos sumanytojomis, organizuoja menų ir kūrybos festivalį. Jo metu turėsime daug įdomių ir naudingų, profesionalių pranešimų su žymiausiomis mūsų šalies savo srities profesionalėmis:

  • Aušra Malakauskienė – vizažo profesionale, lektore, dėstytoja, autorinių seminarų vedėja, tarptautinių čempionatų teisėja . Aušra dalinsis savo patirtimi, atskleis kas šiuo metu yra svarbu vizažo specialistams. Ne paslaptis, kad ši nuostabi ir žavi meistrė dirba labai intensyviai ir kūrybai skiria ypatingą dėmesį. Kas lemia ir įtakoja tokių ypatingų įvaizdžių sukūrimą ,išgirsite iš pačios autorės lūpų.
  • Skaistė Čiurlytė – viena žinomiausių lektorių , vedanti mokymus grožio specialistams. Kas sieja mūsų kūrybą ir darbą, kaip suderinti tai, ar reikia grožio specialistui nerti į kūrybą, kaip suderinti darbą su kūryba?
  • Margarita Sajeta-Vasilko. Profesionali vizažo meistrė, daugelio čempionatų dalyvė ir nugalėtoja. Lektorė, autorinių seminarų vedėja, tarptautinių čempionatų teisėja, trenerė. Margarita mums pademonstruos naujausias makiažo technikas – kaip derinti spalvas, kokios šio sezono spalvos, ant bangos ir į ką reikia atkreipti dėmesį darant makiažą.
  • Jolanta Mačiulienė – profesionali kirpėja, plaukų stilistė, daugelio mūsų šalies čempionatų, konkursų, seminarų organizatorė, lektorė. ,,Madingas plaukų brendas,, – koks jis ? Bus pademonstruotos kelios ilgų plaukų šukavimo technikos – praktiški patarimai kaip tvarkyti ilgus plaukus įvairioms progoms.
  • Dalia Gečienė – profesionali antakių dizaino meistrė, lektorė, vizažo meistrė, daugelio čempionatų prizininkė, teisėja, autorinių seminarų vedėja . Dalia savo pristatymo metu supažindins su naujausiomis antakių formavimo tendencijomis. Kokios rekomendacijos ir kas yra būtina žinoti formuojant antakius.

Tai yra pirmoji festivalio pirmos dienos dalis. Mokomieji – parodomieji pristatymai grožio specialistams : vizažo, antakių dizaino meistrams, kirpėjams.

Antroji dalis – kūrybinės dirbtuvės. Tema kalba pati už save “Flowers paradise” gims kūrybiniuose sprendimuose kiekvienam savaip.

Antroji dalis – kūrybinės dirbtuvės. Tai jūsų fantazijos bei saviraiškos valanda! Jūs turėsite sukurti ,,Flowers Paradise,, versiją: žemės, vandens gelmių, dangaus žydrynių, miškų, kalnų, gėlių rojaus interpretacijas ir jų įvaizdžiui sukurti. Jūsų sumanytas įvaizdis bus vertinamas kompetentingos komisijos.

Visi bus įvertinti ir apdovanoti, specialiai šiam antrajam festivaliui skirtais prizais bei diplomais!

Registracija jau vykdoma! Registruojantis būtina nurodyti ar dalyvausite tik pirmoje festivalio ,,Flowers Paradise 2020,, seminarų dalyje, ar abiejose.

Informacijos šaltinis: Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija (www.kigsa.lt)