BALANDŽIO 13 – 14 d. “RE-STYLING-2”Robertas Sakalauskas ir Sergey Maslov (Rusija).

Tarptautinė akademija “Vinokurov&friends” pristato kūrybinį plaukų stilistų duetą – Robertą Sakakauską ir Sergey Maslov! Profesionalusis duetas atvyksta į Kauną su autorine dviejų dienų moteriškų kirpimų ir dažymų mokymo programa “RE-STYLING-2”.

Kirpėjų industrijos gyvenime nuolat keičiasi įvairios plaukų spalvų, kirpimų tendencijos, todėl šis seminaras, jums, mieli kolegos, atvers kelius į naujus kirpimų bei plaukų dažymų sprendimus. Būtent klientų noras būti išskirtiniais pasufleravo temą šiam seminarui. Tai, ką mes galime jums pademonstruoti, bus išties naujas požiūris, – sako kūrybinio dueto plaukų stilistai – Robertas ir Sergey. Šis dviejų dienų mokymų kursas “RE-STYLING-2” padės kiekvienam įsisavinti naują požiūrį į formą, tekstūrą bei spalvą!

PIRMOS DIENOS PROGRAMA (Balandžio 13 d.)
11.00 -13.30 – Prezentacija ir šio dviejų dienų kurso filosofija. Po išsamios informacijos pateikimo meistrai atliks po kelis kirpimus modeliams su iš anksto paruoštais dažymais. Dažymų schemos bus nubraižomos ir išsamiai paaiškinamos.
13.30 – 14.00 – Kavos pertraukėlė
14.00 -16.30 – Antroje seminaro dalyje jūs matysite pilną plaukų dažymo atlikimą – kaip tai daroma, kokias technikas ir spalvas naudoja meistrai. Kiekvienas meistras atliks po keleta įvairių moteriškų kirpimų varijantų, kurie bus išryškinti įvairiomis madingomis dažymų technologijomis.

ANTROS DIENOS PROGRAMA (Balandžio 14 d.)
10.00 -13.00 – Šio mokymo kurso prezentacija, filosofoja bei pademonstruoti du moteriški kirpimai, plaukų dažymai bus atlikti iš anksto.
13.30 – 14.00 – Kavos pertraukėlė
14.00 -17.00 – Praktinė plaukų kirpimų dalis ant manekeno galvos. Drauge su lektoriais aiškinsitės iškilusius klausimus, sužinosite daugybę naudingų ir praktinių patarimų dėl madingų dažymų atlikimo, tinkamų spalvų ir atspalvių pritaikymo, plaukų kirpimo technikų, formų bei ilgių parinkimo ir kt.

KAINOS:
1 diena: „Kigsa“ nariams ir „Cascada“ grožio m-klos esamiems ir buvusiems mokiniams – 65 €, kitiems 80 €.
2 diena: „Kigsa“ nariams ir „Cascada“ grožio m-klos esamiems ir buvusiems mokiniams -140 €, kitiems 160 €.
Abi dienos: „Kigsa“ nariams ir „Cascada“ grožio m-klos esamiems ir buvusiems mokiniams 170 €, kitiems 190 €.

INFORMACIJA:
Mokymai vyks 2019 m. Balandžio 13 – 14 d. adresu – Raudondvario pl. 162 (konferencijų salėje), Kaunas.
Tel. 8 687 29463 Jolanta / info@kigsa.lt

MOKYMŲ ORGANIZATORIAI: “Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija” ir UAB “Krinona” su profesionalių priemonių parduotuvių tinklu “Cascada Professional”.

Informacijos šaltinis: Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija (www.kigsa.lt)