Birželio Wella Professionals grožio srities profesionalams oficialiai pristatė naują plaukų priežiūros liniją INVIGO. Tai plaukų priežiūros priemonių deriniai – aukščiausios kokybės butikas: prašmatniausi ir pažangiausi sprendimai, padedantys intensyviai atkurti plaukus, suteikti jiems glotnumo ir spindinčio blizgesio, atnaujinti jų gyvybinę energiją.

Prezentacijos metu Wellla technologai Ričardas Čižauskas ir Robert Rogalskij atskleidė šių naujų veiksmingų ir išskirtinių priemonių plaukams sistemas ir pademonstravo scenoje subalansuotas trejopo poveikio salonines procedūras.

Susirinkusi gausi renginio publika pakviesta į #instameet kelionę, kurios metu klientai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su socialinių tinklų Facebook ir Instagram galimybėmis. Skaitmeninių tinklų strategė Ramunė Tumasonytė pasidalino žiniomis ir vertingais patarimais, kaip išreklamuoti salono paslaugas ir produktus, kaip pritraukti naujų klientų ir išlaikyti klientų lojalumą bei kaip pritraukti gausų būrį sekėjų.

Dėkojame visiems dalyvavusiems renginyje!

Informacijos šaltinis: Wella Professionals Lietuva