Gegužės 21d. Rygoje įvyko jau šeštasis Nacionalinio Trend Vision Awards 2018 konkurso finalas.

Apdovanojimų ceremonija susirinkusią auditoriją pasveikino įspūdingais šou pasirodymais ir kolekcijomis kurias pristatė ypatingas svečias iš Prancūžijos Maison de Coiffure Christophe Nicolas Biot su kupinu vasaros džiazo šou pasirodymu, ghd technologė Aili PUSS iš Estijos pademonstravo naujausią šukuosenų kolekciją „ti amo“ ir svečių staigmenai Pam Pam Beauty Studio iš Latvijos surengė ypatingą rytų aromatais nuspalvintą šou.
Abi „People‘s Choice“ nominacijos šiais metais atiteko atstovėms iš Lietuvos – Žanai Muravjovai „Žanos kirpykla“/„Spalvos Vizijos“ kategorijoje ir Evelinai Varatinskei „ID Grožio studija“ / „Kūrybinės Vizijos“ kategorijoje.
Už ilgametę iniciatyvą, lojalumą ir dalyvavimą „Trend Vision“ konkursuose padėka ir nominacija skirta Žanai Muravjovai, salonas „Žanos Kirpykla“.

Šiais metais renginio scenoje ypatingai pagerbti geriausi Baltijos šalių salonai, kuriems suteiktos specialios nominacijos ir įteiktos statulėlės, tokiu būdu pagerbiant ir padėkojant už sėkmingą bendradarbiavimą ir partnerystę:

  • Geriausio salono Lietuvoje” apdovanojimas atiteko salonui “Kukla Beauty Box”,
  • Geriausiu NIOXIN salonu Lietuvoje” išrinktas salonas “Eslauda”,
  • Geriausiu System Progessional Lietuvoje” salonu nominuotas “Yumi” salonas,
  • Geriausias salonas mokymų srityje” apdovanotas “Grožio Loftas”,
  • Geriausias salonas socialinėje medijoje” nominuota “ID Grožio studija”.

Trend Vision Awards 2018 įspūdingas renginys padovanojo ne tik reginį akims, bet ir atnešė ypatingas pergales Lietuvai!
Pirmosios vietos nugalėtojai „Kūrybinės vizijos“ kategorijoje atiteko Evelinai Varatinskei, salonas “ID grožio studija” iš Klaipėdos, “Spalvos vizijos” pirmoji vieta atiteko meistrei iš Estijos Viktorijai Arapinai. Meistrams atitenka aukso apdovanojimas ir kelialapis į tolimesnį šio konkurso etapą Lisabonoje!

Šiame konkurse debiutuojanti Emilija Šimukauskaitė (salonas “Kukla Beauty Box”) į Lietuvą parvežė Bronzos apdovanojimą “Kūrybinės vizijos” kategorijoje.

Sidabro apodovanojimai atiteko meistrams iš Latvijos – Eduard Ghazaryan, ir Estijos Irina Stserbjak (salonas „Make Your ID“).

Informacijos šaltinis: Wella Professionals Lietuva