Kigsa tęsdama tradicijas ir ilgametę partnerystę šiemet jubiliejinėje “Pelenės” parodoje koreguoja savo darbų formatą ir pristato naują įdomią koncepciją tiek renginiams skirtoje zonoje, tiek asociacijos stende.

Visas tris dienas mes pasiruošę pademonstruoti darbus /makiažo, šukuosenų tendencijos ,naujienos natūralių antakių dizaino koloristikoje ir formoje. Scenoje dirbs daug įdomių ir profesionalių grožio specialistų kurie dalinsis su parodos lankytojais savo žiniomis ir patirtimi.

Programoje 2018.04.06.
12.00-12.45 min.
dalyvaus ir Atviro Lietuvos čempionato natūralių antakių dizaino rungčių komisarė, mokyklos ir “Cinderella,” savininkė, teisėja Neringa Ankudavičienė, kuri pristatys naujienas natūralių antakių dizaino pasaulyje – kokie antakiai ir spalvos šiuo metu yra madingi ir ką reikėtų žinoti moterims apie antakius.

Įvaizdžio kūrimas vyks scenoje su pilnu paaiškinimu kodėl tai daroma, kokios mados tendencijos vyraus šį pavasarį, kas šiuo metu ,”ant bangos”. Savo darbus pristatys asociacijos narė, meistrė Margarita Sajeta – Vasilko. Makiažai bus demonstruojami scenoje, na o plaukų stilliumi rūpinsis asociacijos jungtinė komanda Jolanta Mačiulienė, Renata Morkūnienė, Laima Jonaitienė, Irena Lokcionkienė.

Ateinant pavasariui gamta bunda, pražysta su nauja jėga! 

Įkvėpti pavasario kyla noras pademonstruoti visiems: “Creative Make Up” Su “Creative” makiažus pasitelkiant neribota vaizduotę galima sukurti bet kokius įvaizdžius.

Galimybė semtis idėjų iš legendinių ar pasakos herojų, jūros tematikos, tautinių motyvų, gyvūnijos, floristikos ir t.t. Tik neribota fantazija sukuria šedevrus, kurie džiugina Jūsų ir aplinkinių akis. Savo originaliomis idėjomis ir unikaliais darbais, esanti grožio srities daugkartinė ir tarptautinė čempionė, meistrė, trenerė ir teisėja – Margarita Sajeta – Vasilko pristatys Jums pavasariškus “Creative” makiažus.

Modeliai bus su makiažu: gamtos floristikos motyvais išpaišytos dekoltė ir rankos. Bus naudojama daug kosmetikos: dekoratyvinės ir specialūs “Body Art” bei grimo dažai. Taipogi pridedamos detalės: blizgučiai, plunksnos, “Svarovski” kristalai, ,”bindi” ir dirbtinės blakstienos. Prisijunkite prie mūsų ir kurkime kartu!

Balandžio mėn. 7d.
10.00-10.15 min.
Puiki pažintis su dar viena makiažo specialiste, Jūrate Masiuliene, vizažiste ir šukuosenų modeliuotoja. Atviro Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų konkursinio podiumo rungties makiažo 2018-ųjų metų pirmos vietos nugalėtoja. Specializacija – foto, vakarinis, nuotakos makiažai, darbas fotosesijose.

Jūratė pristatys savo konkursinį darbą, peilniusį aukščiausius įvertinimus ir atnešušį sėkmę bei aukso medalį. Undinėlės šokis – Pirmos vietos konkursinio įaizdžio pristatymas: idėja, kūrimo procesas, sunkumai, finalas. 

10.15-10 30 min.
Įvaizdžio kūrimas vyks scenoje su pilnu paaiškinimu kodėl tai daroma, kokios mados tendencijos vyraus šį pavasarį, kas šiuo metu “ant bangos”. Savo darbus pristatys asociacijos narė, meistrė Margarita Sajeta – Vasilko. Makiažai bus demonstruojami scenoje, na o plaukų stilliumi rūpinsis asociacijos jungtinė komanda Jolanta Mačiulienė, Renata Morkūnienė, Laima Jonaitienė, Irena Lokcionkienė.

Ateinant pavasariui gamta bunda, pražysta su nauja jėga! 

Įkvėpti pavasario kyla noras pademonstruoti visiems : “Creative Make Up” Su “Creative” makiažus pasitelkiant neribota vaizduotę galima sukurti bet kokius įvaizdžius.

Galimybė semtis idėjų iš legendinių ar pasakos herojų, jūros tematikos, tautinių motyvų, gyvūnijos, floristikos ir t.t. Tik neribota fantazija sukuria šedevrus, kurie džiugina Jūsų ir aplinkinių akis. Savo originaliomis idėjomis ir unikaliais darbais, esanti grožio srities daugkartinė ir tarptautinė čempionė, meistrė, trenerė ir teisėja – Margarita Sajeta – Vasilko pristatys Jums pavasariškus “Creative” makiažus.

Modeliai bus su makiažu: gamtos floristikos motyvais išpaišytos dekoltė ir rankos. Bus naudojama daug kosmetikos: dekoratyvinės ir specialūs “Body Art” bei grimo dažai. Taipogi pridedamos detalės: blizgučiai, plunksnos, “Svarovski” kristalai, “bindi” ir dirbtinės blakstienos. Prisijunkite prie mūsų ir kurkime kartu!

10.30-10.45 min.
Susitinkame su stiliste Aušra Vitkuvienė – grožio studijos “Oranžinis stilius” įkūrėja ir kūrybinė vadovė, lektorė, įvaizdžio dizaino stilistė, Lietuvos kirpėjų čempionato teisėja 2017 “Kaunas Beauty”. Savo pasiekimais ir kūrybingais darbais ji garsi ne tik Panevėžio krašte, bet ir Lietuvoje. 2016 metais – vestuvinių šukuosenų konkurse Paryžiuje “Europe cup” laimėta 5 – ta prizinė vieta. 2017 pasaulio čempionate OMC WORLD CUP Paryžiuje vakarinis – dieninis šukavimai 5 – prizinė vieta. Lietuvoje – Aušra yra daugkartinė ilgų plaukų šukuosenų konkursų prizininkė. 2017 Foto konkursas metų kirpėjas vestuvinis įvaizdis II prizinė vieta bei avangardinė šukuosena II prizinė vieta. Plaukų grožio specialistė nuolat sukasi įvairiuose televizijos projektuose, šou pasaulio verpetuose (aktorių, atlikėjų šukavimas), įvairių fotosesijų kūrime (žurnalams, laikraščiams, konkursams) ir mados bei naujų tendencijų seminaruose. Stilistė yra baigusi garsaus įvaizdžio dizainerio Konstantino Bogomolovo akademiją, kur įgijo tendencijų ir trendų ekspertės diplomą. Aušra yra aukščiausių profesionalumo standartų puoselėtoja, kas per 20 darbo metų leido pelnyti pasitikėjimą. Profesionalumo ir sėkmės raktas paprastas – nuolat tobulintis pas geriausius, suprasti kiekvieno lūkesčius ir patirti mėgstamos veiklos malonumą.

Tema :
2018 metų šukuosenų tendencijos ir išskirtiniai nuotakos įvaizdžiai . Ar sugebėsime prisitaikyti prie naujų tendencijųg šiais metais – natūralumo ir paprastumo.Gal jau pats laikas pamiršti gigantiškas ševeliūras, dėl kurių sunku pasukti galvą .

Vestuvinų šukavimų tendencijos. Kaip sukurti nepakartojamą nuotakos įvaizdį lengvai ir paprastai. Įvairių tekstūrū naudojimas madinguose šukavimuose. Niuansai, galimybės, taisyklės. Ką ir kada pasirinkti ? Kasos, pynės, bangos, garbanos, pusiau sukelti plaukai ar kuodas. Apie visa tai ,,Pelenėje,, balandžio 7d.renginių zonoje .

Balandžio mėn.8 d.
11.00-11.45 min.
Įvaizdžio kūrimas vyks scenoje su pilnu paaiškinimu kodėl tai daroma , kokios mados tendencijos vyraus šį pavasarį , kas šiuo metu ,,ant bangos ,, .Savo darbus pristatys asociacijos narė , meistrė Margarita Sajeta –Vasilko .Makiažai bus demonstruojami scenoje , na o plaukų stilliumi rūpinsis asociacijos jungtinė komanda jolanta Mačiulienė, Renata Morkūnienė, Laima Jonaitienė ,Irena Lokcionkienė.

Ateinant pavasariui gamta bunda, pražysta su nauja jėga! 

Įkvėpti pavasario kyla noras pademonstruoti visiems : “Creative Make Up” Su “Creative” makiažus pasitelkiant neribota vaizduotę galima sukurti bet kokius įvaizdžius.

Galimybė semtis idėjų iš legendinių ar pasakos herojų, jūros tematikos, tautinių motyvų, gyvūnijos, floristikos ir t.t. Tik neribota fantazija sukuria šedevrus, kurie džiugina Jūsų ir aplinkinių akis. Savo originaliomis idėjomis ir unikaliais darbais, esanti grožio srities daugkartinė ir tarptautinė čempionė, meistrė, trenerė ir teisėja – Margarita Sajeta – Vasilko pristatys Jums pavasariškus “Creative” makiažus.

Modeliai bus su makiažu: gamtos floristikos motyvais išpaišytos dekoltė ir rankos. Bus naudojama daug kosmetikos: dekoratyvinės ir specialūs “Body Art” bei grimo dažai. Taipogi pridedamos detalės: blizgučiai, plunksnos, “Svarovski” kristalai, “bindi” ir dirbtinės blakstienos.

Informacijos šaltinis: Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija (www.kigsa.lt)