Kaip ir kiekvienais metais „Moters pasaulis“ parodos metu „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija“ stebina parodos lankytojus organizuojamais kvapą gniaužiančiais mados renginiais! Šiemet tiek grožio specialistų, tiek ir parodos svečių laukia ne ką mažiau įdomybių!

Lapkričio 9 d. (Penktadienį):

Vyks „ART BATTLE“ – tai meistriškumo kovos kirpėjams bei vizažistams! Šis renginys organizuojamas jau antrąjį kartą, tik šįsyk kirpėjai ir vizažistai varžysis kartu – vyks komandinės įvaizdžio kūrimo varžybos! Tai Lietuvoje naujas konkurso formatas, kuris leis įvertinti grožio specialistų meistriškumą ir išradingumą pademonstruotą konkurso aikštelėje renginio metu!
Dalyviai iki pat starto pradžios nežinos konkurso temos bei modelio, kuriam turės sukurti įvaizdį – modeliai bus parenkami burtų keliu. Darbui atlikti galimos visos darbo priemonės. Sąlyga tik viena – sukurtoje kompozicijoje būtina panaudoti bent vieną detalę, kuri bus duota organizatorių. Dalyviai bus skirstomi į dvi kategorijas – dirbantys iki 5 m. bei profesionalai. Meistrams, dirbantiems iki 5 m. darbų atlikimui bus skiriamos 2 val., o profesionalams – 1.5 val. Visų pirma darbus atliks kirpėjai, tuomet – vizažistai.

Sukurti darbai bus vertinami nuo modelio pečių linijos – t. y. sukuriamas bendras veido ir galvos įvaizdis, drabužiai nebus vertinami. Konkursantų darbus vertins kompetentinga ir objektyvi komisija, sudaryta iš geriausių savo srities profesionalų. Konkurso metu bus apdovanotos trys pirmosios vietos taip pat daugiausia žiūrovų simpatijų surinkę meistrai! Registruokis ir tu – stok į kovą dėl geriausiojo grožio specialisto titulo!

Lapkričio 10 d. (Šeštadienį)

Nuotakos įvaizdžio kūrimas – tai konkursas grožio specialistų komandoms! Dalyvių komandai – vizažistui, kirpėjui, dizaineriui ir floristui – konkurso metu reikės sukurti pilną madingą nuotakos įvaizdį!

Pilnas madingas nuotakos įvaizdis:

  • Nuotakos makiažas;
  • Nuotakos šukuosena;
  • Iš anksto sukurta dizainerio suknelė ar kitas nuotakai skirtas apdaras;
  • Konkurso metu floristo sukurta puokštė, vainikas ar kitas aksesuaras nuotakai.

Darbo laikas:
Bendrai komandiniam darbui skiriama 1 val. 45 min.
Komisija: konkursantų darbus vertins kompetentinga ir objektyvi komisija, sudaryta iš geriausių savo srities profesionalų. Vertinamas sukurtas pilnas madingas nuotakos ar jaunikio įvaizdis.

Lapkričio 10 d. (Šeštadienį), 16 val.

Šventinis renginys „Su gimtadieniu, Lietuva!“
Lietuvos 100-mečio proga Lietuvos grožio specialistai sveikina savo šalį bei visus jos tautiečius su gimtadieniu! Renginio metu žiūrovų laukia teatralizuoti mini pristatymai scenoje iki 3min. Tai bus ne konkursas, o fiesta! Renginyje gali dalyvauti visi norintys pademonstruoti savo talentą įvairiais būdais – šukuosenų ir makiažų šou, kūno tapyba, drabužių kolekcijų pristatymu, šokių pasirodymu, muzikiniu sveikinimu ir t.t. Konkrečios pasirodymų temos nėra – kūrybai suteikiama visiška laisvė kurti grožį ir taip originaliai pažymėti tėvynės šimtmetį!
Tai dar ne viskas! Pažadame, šie metai bus ypatingi! Ruošiame daug naujienų ir staigmenų, tad sekite naujienas!

Registracija jau prasidėjo!

Informacijos šaltinis: Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija (www.kigsa.lt)