Maloniai kviečiame atvyki į grožio parodos „Pelenė 2019“ pagrindinės salės nr. 5 renginių zoną, kur visas tris parodos dienas jūsų lauks daugybė informatyvių pranešimų apie grožį, stilių ir madą, iš geriausių grožio specialistų Lietuvoje! KIGSA 10-tojo gimtadienio šventiniai renginiai parodoje „Pelenė 2019“ (Salė nr.5 – renginių zona):

Balandžio 5 d. (penktadienis)

11:15-11:45 val. – Margarita Sajeta-Vasilko – madingų makiažų holografinėmis ir kreminėmis tekstūromis demonstracija. Margarita yra daugelio Lietuvos bei Europos čempionatų prizininkė, Body Art pradininkė Lietuvoje, Atvirų Lietuvos čempionatų teisėja.

11:45-12:15 val. – Eglė Kojalienė – pristatymas „Face ir Body Art subkultūros retrospektyva ir tendencijos“. Eglė yra „Grimo Akademijos“ įkūrėja ir dėstytoja pirmojo Lietuvoje Bodypaiting konkurso 1997 m. dalyvė, Vizažistų asociacijos 2003 m./4 metai prezidentė, vizažo konkurso 2004 m. organizacinio komiteto narė(„Pelenės“ metu). Pranešimo metu lektorė kalbės apie istorinę kūno tapybos raidą, iš kur tai, kaip ir kada susiformavo, kas vyksta dabar pasaulyje ir Lietuvoje, madingiausi kūrėjai ir šios kultūros atspindys bendrame XXI a mados ir stiliaus kontekste.

13:45-14:15 val. – Inga Bagdonaitė-Balevičienė ir Aušra Vitkuvienė – madingų plaukų dažymų koekcija „Living Coral“. Tai dvi savo srities profesionalės – kirpėjos, plaukų stilistės, koloristės, kurios susijungė į vieną duetą ir sukūrė naująją kolekciją, kurioje išvysite šį sezoną madingus koloristinius sprendimus! KIGSA asociacijos narės Inga ir Aušra pasiryžusios šį pavasarį į jūsų gyvenimus įnešti naujų idėjų ir spalų!

14:15-14:25 val. – Vytenis Alex Partikas su grupe „JIE“ sveikins KIGSA jubiliejaus proga su dainomis. Vytenis – neeilinis žmogus – tai dainuojantis plaukų stilistas! Kviečime jus visus atvykti jo paklausyti!

14:25-14:45 val. – Jūratė Krištaponienė, Lidija Ivanovė ir Simonas Žilinskas – vyriškų kirpimų kolekcija „Only you“. Jūsų dėmesiui – talentingoji KIGSA narių trijulė – trys profesionalūs kirpėjai, tituluoti meistrai, kurie dalyvavę ne viename Lietuvos bei Europos čempionate. Pristatymo metu jūsų laukia naujas požiūris į vyriškų plaukų kirpimų madą, jų priežiūrą, sužinosite, kas dabar „ant bangos“ ir kodėl? Ar vis dar madingos barzdos, kaip nešioti plaukus, dažyti ar ne, ką daryti, kad visada be didelių pastangų atrodytumėtemadingi? Į visus šituos klausimus jums atsakys KIGSA komanda savo naujosios kolekcijos pristatymo metu!

Balandžio 6 d. (šeštadienis)

11:15-11:30 val. – scenoje Vytenis Alex Partikas – dainuojantis plaukų stilistas!

11:35-12:15 val. – Olga Barkovskaja ir Kristina Gorodeckienė – seminaras:
„Greiti saloniniai šukavimai, šukuosenų tendencijos ir jų atlikimo technikos“. Pasirinkimą šiems darbams diktuoja aktyvus gyvenimo tempas. Klientės nebegali skirti daug laiko, bet nori atrodyti gražiai ir stilingai. Seminaro metu bus pristatomi 4 modeliai, kurių šukuosenos bus transformuojamos nuo sušukavimo iki lengvų aktualių šukuosenų atlikimo.

15:00-15:30 val. – „Beauty Guru“ komanda – Jolita Zujienė ir Vilija Šeputienė -projektas „Trys moterų kartos nuo kasdienybės iki vakaro karalienės”. „Beauty Guru“ komandą sudaro dvi savo srities profesionalės – plaukų ir įvaizdžio stilistė, lektorė bei teisėja Jolita Zujienė, pripažinimą pelniusi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei vizažo virtuozė, Lietuvos Atvirų grožio specialistų čempionatų teisėja Vilija Šeputienė. Lektorės teigia, jog visos moterys gali atrodyti nepakartojamai nepaisant amžiaus. Tačiau kiekvienos svajonė spinduliuoti grožį ne tik švetės metu, bet ir tuo mėgautis kievieną dieną. Išgirsite unikalius įvaizdžio receptus, kiekvienai parenkant tinkamus prieskonius, atspalvius ar puoselėjimo metodus.

15:30-15:35 val. -Jolanta Mačiulienė ir Dovilė Kvederytė – madingų šukuosenų ir makiažų kolekcijos „HOT“ pristatymas. Jolanta Mačiulienė – profesionali plaukų stilistė, sukaupusi daugiau nei 30 metų darbinę patirtį, KIGSA asociacijos įkūrėja ir prezidentė pristatys kolekciją kartu su įvairių kūrybinių projektų bendraautore, profesionalia vizažiste, aktyvia KIGSA nare, daugelio konkursų ir čempionatų dalyve Dovile Kvederyte. Pristatymo metu ant scenos išvysite 3 skirtingus šukuosenų ir makiažų įvaizdžius. Modeliai vilkės kūrybingosios dizainerės Jūratės Vaskienės kurtais unikaliais drabužiais, kurie kartu su sukurtais įvaizdžiais susilies į bendrą visumą ir papasakos sąvąją istoriją.

15:35-16:00 val. – Birutė Pajedienė – demonstracija „Naujausios nuotakos makiažų tendencijos“. Birutė Pajedienė – viena žymiausių vedančiųjų vizažo profesionalių Lietuvoje, lektorė, trenerė, atestuota OMC vizažo teisėja. Lektorė pademonstruos nuotakos makiažą sunšį sezoną MUST HAVE „MaqPro Paris“ produktais.

Balandžio 7 d. (sekmadienis)

11:15-11:45 val. – Diana Bučinskienė -„Naujienos manikiūro pasaulyje: spalvos, technikos ir madingos tendencijos“. Profesionali manikiūro meistrė pristatymo metu papasakos, kokiomis spalvomis šį sezoną patartina lauoti nagus, kokios tendencijos ir naujienos vyrauja manikiūro pasaulyje šiandien. Taip pat bus demonstruojami šį sezoną madingiausi nagų lakavimo įvaizdžiai.

13:45-14:15 val. – Irma Baltrušaitienė – demonstracija „Madingos nuotakos makiažo tendencijos Pavasaris/Vasara 2019“. Irma Baltrušaitienė – profesionali vizažo specialistė, daugkartinė Lietuvos, Europos ir Pasaulio čempionė, trenerė bei Atvirų Lietuvos čempionatų teisėja. Pristatymo metų išvysite 4 skirtingus nuotakos makiažus su pilnai sukurtais įvaizdžiais. Taip pat sužinosite, kokie makiažai bus madingi šį sezoną. Nepraleiskite puikios progos sužinoti karščiausias naujienas makiažo pasaulyje!

Maloniai kviečiame atvyki į grožio parodos „Pelenė 2019“ pagrindinės salės nr. 5 renginių zoną, kur visas tris parodos dienas jūsų lauks daugybė informatyvių pranešimų apie grožį, stilių ir madą, iš geriausių grožio specialistų Lietuvoje!
*Renginys NEMOKAMAS!

Daugiau informacijos: 8 687 29 463 / 8 637 16178

Informacijos šaltinis: Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija (www.kigsa.lt)