„Kaip sukuriamas grožis: seminarai vizažistams – nuo idėjos sukūrimo iki įgyvendinimo“ – tai grožio profesionalų diena! Keturi grožio srities virtuozai susiburia į vieną vietą tam, kad su Jumis pasidalintų savo ilgamete patirtimi, žiniomis bei naujomis idėjomis! Jūsų laukia 4 informatyvūs seminarai, kuriuos ves pripažinti grožio meistrai:
• Natalija Pavlova (Rusija)
• Elena Permogorskaya
• Irina Bakhtina (Rusija)
• Denis Skakunov (Rusija)

Natalija Pavlova. Tema: „Madingi makiažai Pavasaris/Vasara 2019“
Lektorė pristatys naujausias makiažų tendencijas, šio sezono „top“ spalvas, pasiūlys madingų spalvinių sperdimų makiažuose bei pasidalins kita vizažo specialistams aktualia informacija.
Natalija Pavlova (Rusija) – tai profesionali, talentinga ir be galo kūrybinga vizažo meistrė, pati kurianti pilnus madingus įvaizdžius, nuo idėjos sukūrimo iki pilno jos įgyvendinimo – Face Art, Body Art, plaukų stilius bei aksesuarų gamyba.

Elena Permogorskaya. Tema: „Specialiųjų efektų kūryba ir jų integracija į madingą kūrybinį įvaizdį“
Elena Permogorskaya – „Grimo akademijos“ lektorė, įdėjų generatorė, profesionali vizažistė ir grimerė.

Irina Bakhtina. Tema: „Menas būti kitokiu“
Autorinės prezentacijos metu lektorė supažindins su Body Art (kūno tapyba) meno šaka, jos atsiradimu bei progresu pasaulyje. Pristatymo metu jūsų laukia išsami ir su pilna Body Art vizualizacija. Irina Bakhtina (Rusija) – Open International Academy „Vinokurov & friends“ komandos narė, profesionali plaukų ir įvaizdžio stlistė.

Denis Skakunov. Tema: „Nuo spalvos iki formos: specialieji efektai, lateksas, aksesuarai“
Denis atvyksta su įdomia face ir body art programa. Specialieji efektai, lateksas, aksesuarai -tai priemonės, kurios būtinos kuriant body ir face art įvaizdžius. Kaip galima gauti meninio įkvėpimo stebint dizainerių madingus pristatymus, kaip sugalvoti unikalų įvaizdį bei pačiam sukurti vienetinius aksesuarus? Seminaro metu jūsų laukia šiuolaikiniai įvaizdžiai ir ryškios idėjos. Denis Skakunov (Rusija) – tarptautinio lygio vizažo meistras ir plaukų stilistas, mados fotografas ir dizaineris, kuriantis pilną įvaizdį ir dizainą nuo plaukų iki aprangos.

INFORMACIJA:
Data: 2019 05 25
Vieta: „Esperanza Resort &Spa“
Seminarų laikas:
10.00 – 12.00 Natalija Pavlova (Rusija)
12.00 – 14.00 Elena Permogorskaya
14.00 – 14.30 Pertrauka
14.30 – 15.00 Irina Bakhtina (Rusija)
15.00 – 17.00 Denis Skakunov (Rusija)

REGISTRACIJA:
Registruojantis į 1 pasirinktą seminarą kaina – 45 €
Registruojantis į visus 4 seminarus kaina – 100 €

Registruojantis BŪTINA nurodyti į kurį seminarą /ar į visus seminarus eisite.

Informacijos šaltinis: Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija (www.kigsa.lt)