Spalio 26 – 29 d. vyks naujas, mūsų šalyje analogų neturintis projektas, skirtas visų grožio sričių specialistams: kirpėjams ir plaukų stilistams, vizažo, blakstienų priauginimo, antakių dizaino bei manikiūro meistrams!
Tai bus didelis, interaktyvus bei informatyvus kongresas, kurio metu seminarus ves bene 50 geriausių savo srities grožio profesionalų iš Lietuvos bei užsienio!

BeautyPROF Internatiol Congress 2018 PROGRAMA*:

Spalio 26 d. (penktadienis)

 • Atvykimas į karališkąją „Esperanza Resort & SPA“ poilsiavietę;
 • Apgyvendinimas 2/3-čiuose apartamentuise. (Pagal pageidavimą 1-čiuose, tačiau jiems nuolaida netaikoma);
 • Laisvas laikas ir poilsis – pagal pageidavimą ir išankstinę rezervaciją yra galimybė puikiai praleisti dieną SPA – pirtys, baseinas, masažai bei kitos procedūros. (Registruojantis informuokite ar norėsite šių paslaugų. P.S. Konferencijos dalyviams, gyvenantiems viešbutyje, bus taikomos spec. nuolaidos);
 • 19.00 – Iškilmingas kongreso atidarymas – šventinė vakarienė.

Spalio 27 d. (šeštadienis)

 • I-oji kongreso diena – Lietuvos grožio specialistų seminarai, pranešimai, „master class“;
 • Išvysite garsiausių Lietuvos grožio specialistų pasirodymus, kurie pripažinimą pelnė Europos bei Pasaulio čempionatuose;
 • 10.00 – 17.30 – Seminarai. Darbas tuo pačiu metu vyks 4-iuose skirtinguose sektoriuose, kiekvienos grožio srities specialistams atskirai;
 • 13.00 – 14.00 – Pietų pertrauka;
 • 20.00 – Šventinė vakarienė kongreso dalyviams bei svečiams.

Spalio 28 d. (sekmadienis)

 • II-oji kongreso diena – Svečių iš užsienio demonstraciniai pasirodymai, „master class“, seminarai;
 • 10.00 – 16.00 – Seminarai. Darbas tuo pačiu metu vyks 4-iuose skirtinguose sektoriuose, kiekvienos grožio srities specialistams atskirai;
 • 13.00 – 14.00 – Pietų pertrauka;
 • 18.00 – Iškilmingas kongreso uždarymas ir šventinė vakarienė.

Spalio 29 d. (pirmadienis)

 • Svečių išlydėjimas ir išvykimas iš viešbučio iki 12.00.

* Organizatoriai pasilieka teisę keisti šią programą.

BeautyPROF International Congress 2018 – tai ne tik galimybė tobulėti ir semtis žinių iš geriausių savo srities profesionalų, taip pat tai ir poilsis bei pramogos nuostabioje gamtos apsuptyje įsikūrusiame karališkame „Esperanza Resort & SPA“.

Bilietą jau galite įsigyti dabar padarę pavedimą į asociacijos saskaitą nurodant konkretų bilieto pavadinimą/paprastas,bronzinis,sidabrinis,auksinis,platininis.
A/s: LT86 7300 0101 1566 7128, AB Swedbank.

Paprastas bilietas – 200 euro
Į šio bilieto kainą įskaičiuota tik seminarų kaina pas konkrečius lektorius pusei dienos arba viena pilna diena /kirpėjų,blakstienų priauginimo, antakių, makiažo ir manikiūro sektorius.
Į šią bilieto kainą neįskaičiuoti pietūs / registruojantis informuokite ar norėsite pietauti/.

Bronzinis pasiūlymas – 300 euro
Asmuo įsigijęs bronzinį paketą gali rinktis iš visų esamų kongrese seminarų abi dienas po pusę dienos arba vieną pilną dieną, eiti į jį dominančius seminarus, į šio bilieto kainą įskaičiuoti pietūs.

Sidabrinis pasiūlymas – 500 euro
Gali rinktis seminarų pasiūlymus po pusę dienos arba vieną pilną kongreso dieną su viena nakvyne viešbutyje ir naudotis nemokamai SPA centro malonumais, į kainą įskaičiuota – viena seminaro diena, arba dvi dienos po pusę, pietūs,vakarienė.

Auksinis pasiūlymas – 650 euro
Dvi nakvynės viešbutyje, seminarai, pietūs, vakarienė.

Platininis pasiūlymas – 800 euro 
Trys nakvynės viešbutyje, seminarai abi dienas, pietūs, vakarienė, SPA. Platininio pasiūlymo savivinkai yra kviečiami į GALA iškilmingą kongreso atidarymo vakarienę.

INFORMACIJA:
Jolanta – 8 687 29 463
Agnė – 8 637 16 178
info@kigsa.lt

Informacijos šaltinis: Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija (www.kigsa.lt)