Dirbti širdžiai mielą darbą ir kurti grožį – štai kas skatina žmones rinktis kirpėjo profesiją! Tik Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre būsimieji kirpėjai mokosi ne tik plaukų dažymų, kirpimų, šukuosenų modeliavimo, bet ir pritaikyti bei atlikti klientui tinkamiausią makiažą bei manikiūrą! Tai puiki galimybė būsimam grožio meistrui!

Siekdami kuo greičiau ir lengviau integruotis į darbo rinką, mokiniai vis dažniau praveria profesinių mokyklų duris. Viena populiariausių – kirpėjo profesija – traukia jaunimą dėl galimybių realizuoti savo kūrybinius gebėjimus bei dirbti svajonių darbą. Profesija populiari tarp įvairaus amžiaus žmonių, o pirmuosius žingsnius galima žengti baigus vos 10 ar 12 klasių.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre kirpėjo profesinio mokymo programa kasmet išlieka viena populiariausių. Jaunimą žavi galimybės realizuoti save ir perspektyva nuolat tobulėti grožio srityje. Profesijos mokytojai tvirtina, kad profesionalus kirpėjas darbo turės visada, tačiau tam reikia nuolatinio profesinio tobulėjimo. Grožio industrijoje nuolat atsiranda naujovių, kurias reikia suspėti priimti ir išbandyti. Svarbiausia, nesustoti vietoje ir nuolat gilinti savo profesines žinias. Būsimieji kirpėjai skatinama domėtis mados verslo pasauliu, didelis dėmesys skiriamas kūrybiškumo ugdymui taikant naujausias technologijas.

Kirpimo verslas glaudžiai susijęs su ekonomine, politine ir technologine sferomis, todėl profesinis mokymas reaguoja į naujus reikalavimus šiose srityse. Plėtoti vien tik profesinius gebėjimus nebepakanka. Didelę reikšmę turi bendrųjų kompetencijų ir vertybinių nuostatų ugdymas. Kirpėjo darbo sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo asmeninių savybių, nuo bendravimo ir bendradarbiavimo su klientu paslaugos kokybės. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre besimokantiems kirpėjams sukuriamos sąlygos asmeninių ir profesinių vertybių dermei ugdyti, mokiniai gali mokytis moderniose praktinio mokymo bazėse ir klasėse.

Priėmimas vyksta internetu – LAMA BPO sistemoje. Čia Jūs galite pateikti savo prašymą dalyvauti priėmime. Centro Priėmimo komisija pasiruošusi suteikti visą Jus dominančią informaciją! Į visus klausimus atsakysime tel. 8 37 324172, 8 626 64580, el. p. priemimas@kaupa.lt.

Informacijos šaltinis: Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras (www.kaupa.lt)